VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

LED-osvetleni03

Činnosť spoločnosti v oblasti verejného osvetlenia spočíva v kompletných dodávkach, teda od návrhu technického riešenia až po finálnu realizáciu. A to ako u existujúceho osvetlenia, tak pri výstavbe nového.

V rámci technického riešenia sme schopní ponúknuť kompletné služby. Od technickej dokumentácie, cez doporučenú konfiguráciu nastavenia, až po výber najideálnejšej technológie pre zákazníka.

Môžeme tak pomôcť s rozdelením jednotlivých segmentov verejného osvetlenia a zabezpečiť ich vzájomnú komunikáciu.

Pri výstavbe verejného osvetlenia kladieme dôraz na vhodné použitie moderných technológií ako napr. šetrné výbojky, či LED svetlá.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že kvalitnou rekonštrukciou verejného osvetlenia je možné ušetriť 30 až 70 % energie a tým vlastne i vašich peňazí !

Príklad:

Zákazník chce osvetliť dve ulice. Ulicu A a ulicu B. V ulici A chce využiť osvetlenie LED kvôli vyššej hustote stĺpov a v ulici B chce využiť výbojky, pretože je to hlavná cesta a je nutné, aby svetlo malo väčší rozptyl. Ulica A je vedľajšia ulica a preto zákazníkovi navrhneme riešenie, kedy svetlá budú svietiť len po určitú dobu a v neskorších hodinách len keď dôjde k aktivácii ukrytého čidla (napr. pohybom). Systém pripojíme na počítač a zákazník tak získa jednoduchý a ľahko ovládateľný prístup k celej sieti. Tým pádom nielenže vie takmer ihneď o závade niektorého z Bodov, ale je schopný zasiahnuť do konfigurácie, body vypnúť či trvalo aktivovať.

Pokiaľ využijete komplexný systém spoločnosti Extra NET s.r.o., tak nielenže získate moderné sofistikované riešenie, ale pomôžete prírode a v neposlednom rade ochránite svoju peňaženku.